Początek Mitari, zamknięcie Diff-Anime

Autor: Trav Dodano: 02.04.2018 15:46
Nowości na stronieDnia 1 maja strona Diff-Anime zostanie oficjalnie zamknięta.

Serwis istnieje już prawie 10 lat podczas których, jak to w życiu bywa, zdarzały się lepsze i gorsze momenty. Czasami na forach, w mailach i komentarzach prowadzona była prawdziwa wojna, a czasami wszyscy dogadywali się jak najlepsi przyjaciele. Osobiście jednak, gdy wracam wspomnieniami do pracy przy Diffie zawsze mam uśmiech na twarzy.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy na przestrzeni lat poświęcali swój czas i dokładali wszelkich starań, aby pomagać przy tworzeniu tego miejsca. Były to dziesiątki osób piszących, tłumaczących i poprawiających teksty, edytujących grafiki, dodających treści, przeszukujących sieć, recenzujących tytuły oraz wydarzenia. Część z nich można jeszcze zobaczyć w zakładce „Redakcja”, lecz pamiętamy również o tych, którzy nie są już wymienieni na stronie.

Dziękujemy również twórcom innych stron z którymi współpracowaliśmy. Przyświecał nam wspólny cel i cieszymy się, że pomimo różnic w podejściu potrafiliśmy znaleźć z Wami wspólny język i połączyć siły.

Najważniejsze podziękowania zostawiłem na koniec tego newsa, chodzi o Was drodzy użytkownicy. Ostatecznie to Wy stworzyliście społeczność na Diffie. To Wy zgłaszaliście się, aby nam pomóc przy tworzeniu tej strony oraz aktywnie umieszczaliście na niej własne treści. W ramach ostatniej odsłony serwisu stworzonych zostało ponad 16500 kont, dodaliście ponad 1450 Fanartów, ponad 300 AMV i kilkadziesiąt Fanfików, a radosne „tuturu!” zabrzmiało w Waszych głośnikach grubo ponad cztery miliony razy! Mimo, że strona nie była aktualizowana już od kilku lat nadal są osoby, które ją odwiedzają, piszą na chacie, oceniają anime i korzystają z listy w profilu. Serdecznie Wam dziękujemy za lata spędzone razem :)

Po zamknięciu Diff-Anime zachęcam do śledzenia naszego nowego projektu Mitari.pl, gdzie będą pojawiały się nowe informacje. Dzięki temu będziecie na bieżąco, a jeśli w momencie otwarcia Mitari nadal będziecie pamiętać swój login i hasło z Diff-Anime, będziecie mogli zaimportować Waszą listę i oceny anime :)

Komentarze

Endymion: Pierwszy
dnia 02.04.2018 16:41
tsukuyo: Druga
dnia 02.04.2018 16:53
Beddo: Trzeci
dnia 02.04.2018 18:09
Saguri: Czwarty
dnia 02.04.2018 18:51
Eantaron: Piąty
dnia 02.04.2018 20:10
Mao: Szósty ? Przynajmniej w końcu jak zamkną Diffa to przestanę może na niego wchodzić z przyzwyczajenia co parę dni, żeby poczytać historie jego sławnych person na czacie. A tak poważniej, to po tylu latach w końcu będę świadkiem otwarcia Mitari, myślałem że ten dzień nigdy nie nastąpi. Pozostaje tylko życzyć powodzenia nowej stronie i wszystkim zaangażowanym w projekt.
dnia 03.04.2018 15:07
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.