Ankieta odnośnie nowej recenzji anime

Autor: Trav Dodano: 31.03.2015 15:45
Nowości na stronie

Dzisiaj na stronie głównej pojawiła się nowa ankieta. Możecie w niej zagłosować, który z podanych tytułów tsukuyo dla Was zrecenzuje.

Krótkie opisy tytułów z ankiety:

Death Parade – Akcja toczy się w dość nietypowym barze „Quindecim”. Dwójka gości znajduje się w sytuacji bez wyjścia - zostaje poproszona przez tajemniczego barmana o rozegranie gry, której stawką jest życie gości. Każda gra, poprzez doprowadzanie do skrajnych sytuacji, ma na celu ujawnienie prawdziwej natury człowieka.
Kategorie: Psychologiczne, Gra

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu – Inwazja nowego gatunku, jakim są Pasożyty, zamienia Ziemię w miejsce krwawych walk o przetrwanie. Tytułowe Kiseijuu to robaki, które wchodzą do człowieka i przejmują jego mózg. Jeden z nich – atakując licealistę Izumi’ego - przejmuje tylko jego rękę. Zdolny do mówienia i nieprzeciętnie inteligentny Pasożyt wraz z głównym bohaterem zawierają układ i wspólnie walczą o przetrwanie.
Kategorie: Akcja, Dramat, Horror, Psychologiczne, Sci-fi, Seinen

Shigatsu wa Kimi no Uso – Piekielnie utalentowany pianista - Kousei Arima - już od dziecka został znanym muzykiem. Niestety, po śmierci matki doświadczył załamania nerwowego i porzucił fortepian. Jego przeciętne życie zmienia się w dniu poznania pięknej skrzypaczki – Kaori Miyazono. Ta radosna dziewczyna odwraca jego dotychczasowy świat do góry nogami. Dzięki niej Kousei próbuje powrócić na scenę, jednak nie jest to już takie proste.
Kategorie: Dramat, Muzyczne, Romans, Shounen, Szkolne

Tokyo Ghoul √A – Drugi sezon anime „Tokyo Ghoul”.
Kategorie: Akcja, Dramat, Horror, Nadprzyrodzone, Psychologiczne, Seinen, Tajemnice
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony.

Komentarze

simax61: Tokyo Ghoul już był więc dajmy szansę innym anime ;3
dnia 31.03.2015 17:35
TooruHW: Ale po co ankieta? Niech redakcja zrecenzuję wszystkie tytuły.
dnia 31.03.2015 23:13
tsukuyo: No chętnie, Tooru. Tylko, że mi czasu trochę brakuje, więc muszę wybrać jeden tytuł i proszę Was o pomoc. Uśmiech
dnia 01.04.2015 12:52
MychaGDP: Nie czytam recenzji, ale przeczytałbym recenzję jakiegoś starszego anime, a nie te nowe gnioty, które niczym nie zachwycają i nie ma o po co ich recenzować.
dnia 05.04.2015 00:53
Agrael: Akurat te tytuły nie są gniotami ,no może oprócz Tokyo Ghoula. Chętnie dowiem się co z starszych tytułów polecasz. Ja zagłosowałem na Death Parade i chciałbym ,żeby ocena decyzji głównego bohatera również znajdywała się w recenzji ponieważ można je różnie ocenić.
dnia 05.04.2015 01:49
MychaGDP: Jak się ma wymagania na poziomie takim, żeby anime zapewniało tylko rozrywkę, to może powyższe tytuły nie są gniotami.
dnia 05.04.2015 20:48
Miyotan: Nie wiem jak pozostałe dwa ale DP i Kiseijuu są dobre, a nawet bardzo (co do tego drugiego) i nie mówię tego jako widz wymagający jedynie rozrywki od serii. ;x
dnia 06.04.2015 20:33
Agrael: Nadal nie dowiedziałem się co ze starszych tytułów polecasz które nie są gniotami oczywiście. Oczywiście też nie wiem co np proponowane tutaj Death Parade ma wspólnego z rozrywką "tylko".
dnia 06.04.2015 20:45
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.