Ogłoszenie

Autor: Lasiu Dodano: 01.10.2014 19:22
Nowości na stronieAdministracja podjęła decyzję, że pierwszego listopada ze strony zostaną usunięte wszystkie odcinki anime. Nie jest to postanowienie, z którym można dyskutować, więc prosimy o przyjęcie tej wiadomości ze spokojem.

Do pierwszego listopada odcinki nadal będą pojawiały się na stronie!

Przez ostatnie pięć lat Administracja oraz Uploaderzy ciężko pracowali, aby diff stał się tym, czym jest teraz. W tym momencie musimy podziękować wszystkim, którzy mieli jakikolwiek wkład w tworzenie odcinków i powiedzieć "do zobaczenia".

Nie mówimy "żegnajcie", ponieważ pracujemy nad pewnym projektem, o którym wkrótce być może opowiemy coś więcej.

Jeżeli chodzi o treści - na stronie nadal będą pojawiały się nowe newsy i artykuły, nie zamykamy również czatu, nie usuwamy też listy anime. Ogólnie strona będzie żyła własnym życiem, po prostu nie będzie już na niej odcinków.

Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, będziemy Was na bieżąco informować.

Komentarze

Pitbull: [Ogólnie napisałem to na shoutboxie, ale myślę, że tutaj warto też zamieścić]

Mitari? Serio w to wierzycie? Widział ktoś z was coś więcej oprócz planszy na stronie mitari.pl, że "prace trwają, a informacje wkrótce"? Teraz nawet strona nie działa...
Lasiowi się najzwyczajniej odechciało w to bawić, bo najwidoczniej prywatne życie okazało się ciekawsze niźli chińskie Zachodzi też możliwość, że rzeczywiście obsrał się na miętowo, po rzekomym zgłoszeniu od wydawców "Wilczych Dzieci" i stwierdził, że woli zamknąć to wszystko niż lawirować na granicy prawa, użerać się z kolejnymi wydawcami i gnić w kryminale (tak, tak... przesadzam tutaj oczywiście, ale przekaz chyba zrozumiały).
Ogólnie sam powrót też niezbyt ma sens, bo wśród tłumaczy określenie "Oglądanie anime online" równoznaczne jest z najgorszym k... i najzwyklej nie zgadzają się oni na to, aby ich tłumaczenia widniały na jakichkolwiek onlineach, a co dopiero mowa o jakiejś współpracy z serwisem. Zaś konkurencja... cóż... ku restwo i brak honoru to tam chleb powszedni
dnia 08.08.2017 02:04
keram200: Projekt Mitari nie został porzucony. Gdyby tak było, zniknęłaby informacja ze strony głównej Diff-Anime.
Zgodnie z założeniami nie podaliśmy oficjalnego terminu, w którym zostanie uruchomiony i nie sprecyzowaliśmy czym jest. Polecam nie rozdmuchiwać oczekiwań oraz nie wiązać ich bezpośrednio z czasem realizacji. Pojawi się, gdy będzie gotowy.
Faktem jest, że z różnych przyczyn powstaje dużo wolniej niż pierwotnie zaplanowaliśmy i jest to związane głównie z pracami technicznymi, którymi zajmuję się ja.
Pod tym względem projekt jest oparty na autorskim systemie, szytym na miarę z uwzględnieniem późniejszych zmian. Większy nacisk na regularność prac technicznych będzie kładziony po uruchomieniu pierwszej wersji produkcyjnej.
dnia 08.08.2017 18:51
Pitbull:
Gdyby tak było, zniknęłaby informacja ze strony głównej Diff-Anime.

Yyy... właśnie ową informację usunąłeś.
@edit
Mea culpa, bo ja zwykle na stópkę strony spoglądałem...

Powiem tak, jeśli prawie już 3 letni okres prac nad serwisem nie jest związany z komplementacją zasobów w postaci coraz to "nowszych" serii anime to najzwyczajniej nie macie startu do konkurencji choćby nie wiem jak zaawansowana i przaśna nowa strona nie była.
Zaś jeśli zamierzacie ograniczyć się do platformy na której można wymieniać się opiniami nt. poszczególnych serii bez możliwości oglądania czegokolwiek... no cóż... Diff świetnie pokazuje jak taki model się sprawuje.
dnia 08.08.2017 23:52
keram200: @Pitbull nie usunąłem informacji ze strony głównej.
dnia 09.08.2017 07:38
Endymion: Zostałem zatem prowodyrem tej burzy w szklance wody. Mogę to poniekąd uznać za swój osobisty sukces.
dnia 01.09.2017 14:09
Sora352: Będą jakieś screeny z prac nad mitari czy coś ? ciekawe jak to wygląda .
dnia 24.12.2017 16:33
kalibeatzz: @keram200 możesz nam podać jakiś przybliżony termin startu Mitari czy jeszcze nie wiadomo?
dnia 25.12.2017 22:19
Pitbull: Jak zrobią to zrobią. Nie trzeba im co pół roku przypominać Uśmiech
dnia 28.12.2017 01:06
LukaszTSW: To smutne, że niektórzy nadal jeszcze wierzą w ten cały projekt Mitari... Główny admin diffa był ostatni raz zalogowany w grudniu 2015r, a więc ponad 2 lata temu...
dnia 02.03.2018 19:29
Kenneh: Czy Ja wiem czy smutne?
Wierzą w to w co chcą wierzyć.
Kto wie, może akurat coś z tego wyniknie.
dnia 11.03.2018 23:25
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.