Marzec - kalendarz wydarzeń

Autor: Trav Dodano: 01.03.2015 15:02
Nowości na stronieSzybki skrót wydarzeń w marcu.

Wyniki konkursu!

Autor: Marou Dodano: 28.02.2015 19:59
Wyniki konkursu!Szalone kupidyny wybrały już najlepsze opowiadania i wysłały nam wyniki. Wiemy już kto z Was pisze najlepsze miłosne historie!
"Sword Perfume Online"  czyli pachnij jak Kirito...
Start oficialnej strony internetowej dla anime Zniknięcie Nagato Yuki-chanNiedawno zapowiedziana seria TV spin-offowej mangi Nagato Yuki-chan no Shoshitsu ma już własną stronę...

Konkurs!

Autor: Trav Dodano: 20.02.2015 17:49
Konkurs!Minął tłusty czwartek, minęły walentynki, ale jednak wciąż słodycze i miłość wisi w powietrzu. W końcu w marcu obchodzony jest jeszcze Biały Dzień. W związku z pozytywnymi uczuciami widocznymi dokoła przygotowaliśmy dla Was konkurs.
Zwiastun gry Final Fantasy Type-0 HD (PS4/Xbox One) oraz Dragon Ball Z: Butōden 2D na 3DS'aZwiastun remake'u jednej z najlepszych gier z serii Final Fantasy oraz pogłoski o grze Dragon Ball zmierzającej na konsole Nintendo 3DS...
Jakiej postaci z anime chcielibyście dać czekoladki na walentynki?Japońska aplikacja otamart zapytała swoich fanów o postaci z anime, którym chcieliby dać czekoladki na walentynki i od których chcieliby taki prezent otrzymać. Wyniki sugerują delikatnie, że Japończycy wybitnie lubią pewne konkretne anime...
Drugi sezon anime "K" zapowiedziany na jesień tego rokuKing Records udostępniło w środę zapowiedź, która informuje, że drugi sezon anime "K" pojawi się już na jesieni 2015 roku.

Zapowiedzi mang - luty

Autor: Marou Dodano: 09.02.2015 19:18
Zapowiedzi mangZapraszamy do zapoznania się z zapowiedziami mang polskich wydawnictw. W lutym czeka nas min. premiera serii "Sekaiichi Hatsukoi".

Luty - kalendarz wydarzeń

Autor: Trav Dodano: 03.02.2015 19:00
Nowości na stronieSzybki skrót wydarzeń w lutym.
Najsympatyczniejsze bogate postaci z anime według JapończykówŚwiat japońskiej animacji jest pełen bogatych postaci. Wysoko urodzeni, o dobrej pozycji społecznej, nie zawsze wzbudzają sympatię odbiorcy. Charapedia postanowiła zająć się tymi bogatymi postaciami, które jednak zdobyły serca jej użytkowników.