GryBandai Namco Games wypuściło zwiastun ich najnowszej gry - "M3 The Dark Metal - Mission Memento Mori", która ukaże się na konsole PS Vita oraz PlayStation 4...

Konkurs jesienny

Autor: Marou Dodano: 21.10.2014 21:41
Konkurs jesiennyOrganizowaliśmy już konkurs na cosplay, na ciekawe logo strony, a teraz pozwalamy wykazać się piszącej części naszych użytkowników. Ogłaszamy konkurs na artykuł!
JaponiaAch, internety. Wciąż nas zadziwiają, rozśmieszają a czasem i degustują. Tym razem internetowa moda na memy nie odpuściła nawet fikcyjnym postacią z anime...

Reklama konwentu Tsuru Japan Festival 2

Autor: Marou Dodano: 09.10.2014 23:38
Reklama konwentu Tsuru Japan Festival 2Do konwentu Tsuru Japan Festival 2 został jeszcze miesiąc, ale już dzisiaj możecie zobaczyć jego reklamę, przygotowaną przy współpracy z Grupą Filmową Origami.
Japanicon 5: Cosplay i Trzeci Najemny Oddział Piechoty JapońskiejEliminacje do nowego europejskiego konkursu cosplayowego oraz opisy atrakcji prowadzonych przez Trzeci Najemny Oddział Piechoty Japońskiej.

Ogłoszenie

Autor: Lasiu Dodano: 01.10.2014 19:22
Nowości na stroniePierwszego listopada 2014 roku ze strony diff-anime znikną wszystkie odcinki anime.

Atrakcje na tegorocznym Japaniconie

Autor: Marou Dodano: 01.10.2014 17:25
Atrakcje na tegorocznym JapaniconieW tym roku uczestnicy Japaniconu będą mieli okazję posłuchać koncertu zespołu Orochi oraz wziąć udział w turnieju gry League of Legends.
Teledysk do piosenki Akanishiego Jina "Good Time"W tym tygodniu pojawił się teledysk do nowej piosenki Akanishiego Jina "Good Time".
Drugi sezon anime "Tokyo Ghoul" już w styczniu?Oficjalna chińska strona telewizyjnej adaptacji mangi Sui Ishidy "Tokyo Ghoul" zapowiada, że drugi sezon tego anime pojawi się już w styczniu.

Sake dla...Otaku?

Autor: Saguri Dodano: 13.09.2014 19:27
Sake dla...Otaku?Powiadają, że nie powinno się pić samemu... Ale co w przypadku, gdy twoja "butelka" wygląda jak postać z mangi/anime? No, może nie do końca... ale lepsze picie "do waifu" niż żadne...
Haruka Tomatsu w reklamie czekolad firmy FurutaHaruka Tomatsu, seiyū znana z takich anime jak: SAO - Asuna Yuki, Anohana - Naruko oraz Shiki - Megumi pojawiła się w najnowszej reklamie czekoladek Furuty.