Trzeci sezon "Kuroko no Basket"  wybrany jako najbardziej oczekiwane anime sezonu zimowego.3 sezon popularnego anime Kuroko no basket zdobył największą ilość punktów w glosowaniu na najbardziej wyczekiwane anime sezonu zimowego. Sprawdź, jak wypadły inne produkcje na tle Kuroko...

Konkurs świąteczny!

Autor: Trav Dodano: 14.12.2014 15:52
KonkursyŚniegu jeszcze nie widać za oknem, aczkolwiek każdy z nas zapewne czuje już świąteczny klimat. Ekipa diff-anime również chce go poczuć dlatego daje Wam szansę na wykazanie się w KONKURSIE!

Nowa ankieta

Autor: Trav Dodano: 11.12.2014 08:46
Nowości na stronieDzisiaj na stronie głównej pojawiła się nowa ankieta. Możecie w niej zagłosować, który z podanych tytułów pojawi się na stronie.
Tajemnicze odliczanie do "wielkiej zapowiedzi" na stronie Angel Beats [UPDATE]Na oficjalnej stronie anime Angel Beats pojawił się tajemniczy zegar odliczający czas do "wielkiej zapowiedzi"...
Zapowiedź trzeciego sezonu anime "High School DxD"Oficjalna strona trzeciego sezonu anime opartego na light novel Ichiei Ishibumi "High School DxD" wrzuciła w sobotę pierwszą zapowiedź oraz projekt wyglądu postaci. Został też ujawniony pełny tytuł serii.
Nowa zapowiedź filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F"Oficjalna strona filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (Dragon Ball Z: F oznacza Fukkatsu lub "wskrzeszenie") udostępniła w piątek nową, dłuższą zapowiedź.

Zapowiedzi mang - grudzień

Autor: Marou Dodano: 06.12.2014 21:23
Zapowiedzi mangNieuchronnie zbliżają się święta, więc może już pora rozejrzeć się za prezentami dla swoich znajomych albo dla siebie? W grudniu swoje premiery będą miały m.in. takie serie jak "Kuroko no Basket" czy "Sword Art Online".

Mokon 5 – goście konwentu

Autor: Trav Dodano: 06.12.2014 16:16
Mokon 5 – goście konwentuGorąco zachęcamy Was do uczestnictwa w konwencie „Mokon 5”. Tegoroczna edycja przyjmie wielu wspaniałych cosplayerów. Przygotujcie się na wyśmienitą zabawę.
Nowy album Utady Hikaru oraz video do singlu "Beautiful World"Wczoraj na koncie Utady Hikaru w serwisie YouTube oraz na oficjalnej stronie serii Neon Genesis Evangelion pojawiło się video stworzone przez zespół NGE z okazji 15-lecia debiutu japońskiej wokalistki oraz jej nowego albumu "Utada Hikaru no Uta"...

Grudniowy kalendarz wydarzeń

Autor: Trav Dodano: 01.12.2014 21:42
Nowości na stronieSzybki skrót grudniowych wydarzeń.

Wyniki konkursu!

Autor: Trav Dodano: 30.11.2014 20:55
Wyniki konkursu!Ogłaszamy wyniki konkursu.