Fanfic - ~PROLOG~

Autor: MegamiChan Dodano: 23.10.2014 20:29
*Na początku może być trochę niejasny i wcale nienawiązujący do tego co w następnych rozdziałach napiszę, dlatego proszę o wyrozumiałość.*
Mamy XXI w. Wiek gdzie życie bez technologii jest nierealne. Młodzież się tnie i popełnia samobójstwa. W tym czasie rodzice nie pilnują swoich pociech i pozwalają im na wszystko. Dzieci łamią przepisy, pyskują. Nastolatki zachodzą w ciążę. Prawdopodobnie to jeden z najgorszych dziejów ludzkości, tuż po I wojnie światowej. A dopiero mamy 2014 rok. Młodzież chodzi często tam gdzie chce. Osoby ze wsi lub niedaleko lasu, zagłębiają się często w bór i niekiedy się gubią. Kiedy nie wracają do domu przez długi czas, rodzice dzwonią na policję. Policja przeszukując las znajduje martwe lub roztrzęsione dziecko. Albo wcale. I tak naprawdę nie mamy pojęcia dlaczego nie wróciły same do domu. Snujemy różne hipotezy, które są w połowie prawdziwe. Druga zaś połowa jest błędna. Ja jednak wiem co wtedy jeszcze się stało. Większość dzieci atakował ich wampir. Te stworzenia pijące ludzką krew są z nami od średniowiecza. Nikt nie ma najmniejszego pojęcia o ich istnieniu. Wampiry potrafią chować swoje kły i doskonale zagłuszać za dnia wampirze potrzeby. Z pewnością dożywają 100 lat a nawet i więcej. Są przecież nieśmiertelne. W niektórych przypadkach długowieczne.
Jeden z młodych wampirów płci męskiej, wraz z ojcem i matką zamieszkiwał okolice lasu Woj. Wielkopolskiego, niedaleko Kwilcza. Nie jest typowym wampirem który woli leniuchować w dzień. On nie śpi w dzień a natomiast w nocy czasem zasypia. Prowadzi nudne życie ze względu na brak znajomych, których pragnie. Chciałby też znaleźć sobie dziewczynę, z którą chce spędzić resztę życia. Nie ważne czy to człowiek czy wampir. Dom w który mieszka jest duży i wygląda jak willa. No do willi brakuje mu dużego basenu. Szczerze powiedziawszy to nasz młody wampir wolałby mieszkać w skromniejszym domu. Prawdopodobnie nie nudziłoby mu się tam. Niedługo jednak pójdzie do nowej szkoły gimnazjalnej, gdzie rozpocznie naukę. Chłopak nawet nie ma pojęcia, kogo tam pozna.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony.

Komentarze

Seeker: Nie ocenię treści, dam ci tylko radę. Przeczytaj każde zdanie, które napisałaś i zapytaj się, czy znalazłabyś je w książce. Jeśli zależy ci na dobrym tekście, musisz poświęcić trochę więcej czasu na dopracowanie.
dnia 23.10.2014 20:56
MychaGDP: Twój opis w profilu jest kłamstwem, nie jesteś uzdolniona literacko. Tekst jest chaotyczny, tak bardzo chaotyczny, że zgubiłem się pierwszym zdaniu.
"Mamy XXI w. Wiek gdzie życie bez technologii jest nierealne".
Czy chodziło tobie o: Mamy XXI wiek. Wiek, gdzie życie bez technologii jest nierealne.
Czy o takie coś: Mamy XXI wiek, gdzie życie bez technologii jest nierealne.
"Prawdopodobnie to jeden z najgorszych dziejów ludzkości, tuż po I wojnie światowej".
Wychodzi na to, że jesteśmy pomiędzy I a II wojną, bo II wojna zabrała więcej ofiar.

Dalej nie chce mi się już tak wymieniać. Zdania zdecydowanie powinny być dłuższe, interpunkcja też nie jest mocną stroną tekstu, jak i słownictwo. Zakładam, że w przeczytanych książkach masz albo Harrego, albo Zmierzch.
dnia 23.10.2014 21:52
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.