Okusama ga Seitokaichou!

Typ: TV

Wersja: TVrip

Odcinków: 12

Status: W trakcie

Rok: 2015

Sezon: Lato

Producenci: DAX Production, Seven, Dream Creation

Kategorie: Ecchi, Komedia, Romans, Szkolne

Czas trwania: 8 min.

Ograniczenie wiekowe: 18+

Tytuły alternatywne: Oku-sama ga Seito Kaichou!, Okusama ga Seitokaichou!, My Wife is the Student Council President!, おくさまが生徒会長!

Twoja ocena:
Tylko dla zalogowanych
Statystyki:
4 osób dodało do ulubionych
Ogólna ocena: 8.00 (13 głosów)

Kadry

Nie dodano kadrów do tej serii.

Opis anime

Ta erotyczna komedia romantyczna opowiada historię vice przewodniczącego Samorządu Szkolnego, którego małżeństwo zostało zaaranżowane lata temu. Jego przyszłą żoną okazuje się być przewodnicząca Samorządu!

Tłumaczenie: Marou
Źródło: MyAnimeList

Komentarze

Inszy: Seria obejrzana i mimo wad, nabrałem ochoty by złapać za mangę.
Jest to komedia erotyczna z nutą szkolnego życia i haremu. Oparta mocno na typowych schematach, czasami przynudzi (choć przypada tylko 8 minut na odcinek), jednak pozytywnie zaskoczyła mnie głównym bohaterem - nie jest ani jakże typową w anime wystraszoną "panienką", ani równie często pojawiającym się, społecznie upośledzonym ****kiem, ani zbawcą wszystkich dookoła. Rozwija się w czasie, "narzeczona" faktycznie zaczyna na niego działać mimo kłopotliwej sytuacji itp.
Grafika całkiem ładna, fabuła głupia jak but, ale nadzwyczaj logicznie prowadzona, a i kilka żartów całkiem udanych.

Jednak przez wspomniane przynudzanie i jednak zbyt krótkie odcinaki, które nie pozwalają zamknąć rozdziału historii, dam tylko 6/10.
dnia 20.09.2015 23:27
Agrael: Pierwsza seria obejrzana z letniego sezonu więc może nie jestem zbyt wymagający i dlatego mi się podobało chociaż większe nadzieje miałem co do tej serii głownie patrząc na studio i na 2 sezony Danna ga Nani o Itteiru ka Wakaranai Ken które obejrzałem i były bardzo dobre. Podobał mi się bardzo śmiały fanserwis, mamusia pani młodej i tak jak Inszemu główny bohater który mimo że wygląda na nerda jest bardzo charyzmatyczny i niekiedy nieokiełznanydiabel i chociaż niektóre sceny erotyczne były wstawiane na siłę i powtarzały złe schematy z haremówek na podstawie light novel oraz motyw rodziców łączących swoje dzieci jak jeszcze maiły mleko pod noskiem jest dla mnie nie do zaakceptowania w serii która nie jest parodiązimno. Ocenie również na mocną 6/10 z nadziejami na drugi sezon.
dnia 21.09.2015 08:03
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.