Gangsta.

Typ: TV

Wersja: TVrip

Odcinków: -

Status: Niewyemitowane

Rok: 2015

Sezon: Lato

Producenci: Manglobe

Kategorie: Akcja, Dramat, Seinen

Tytuły alternatywne: ギャングスタ

Statystyki:
12 osób dodało do ulubionych
Ogólna ocena: (0 głosów)

Kadry

Nie dodano kadrów do tej serii.

Opis anime

W mieście Ergastulum, ciemnym miejscu, wypełnionym członkami mafii, złodziejaszkami, prostytutkami i skorumpowaną policją, istnieją sprawki zbyt haniebne nawet dla przyzwyczajonych do zbrodni mieszkańców. Poznajcie Handymen, Nic i Worick zajmą się każdym zleceniem, które jest za trudne dla innych. Pewnego dnia znajomy policjant prosi ich o pomoc w zlikwidowaniu nowego gangu, który wpycha się na terytorium pewnej potężnej mafii. Wydaje się, że to sprawa jak każda inna, ale Handymen wkrótce przekonają się, że to coś znacznie więcej.

Tłumaczenie: Marou
Źródło: MyAnimeList

Komentarze

Emi: Zapowiada się ciekawie Z przymrużeniem oka
dnia 09.07.2015 14:35
tsukuyo: Intrygujące, ale utworu openingowego nie mogę znieść.
dnia 11.07.2015 17:10
MrKyoto: I poleciało do ulubionych pirat
dnia 27.08.2015 09:31
Shani: Jak już wcześniej wspominałam, klimat serii urzekł mnie całkowicie. Surowość, męskie i kobiece sylwetki bez głównych nastoletnich bohaterów, niezależni gangsterzy, brak cenzury na całe szczęście, popsułaby tylko stylówę. Świetna grafika, która w głównej mierze nadaje klimat do tego w barwach postapokaliptycznych. Fabuła, choć niespójna wciągnęła mnie od początku do końca. Było tajemniczo i nagle w ostatnim odcinku buuum ! Uwielbiam takie zaskoki. ^ ^ Nie mogę dać wyżej niż 8/10. Po takim cliffhangerze czekam na kolejną serię i być może wtedy będzie maks.
dnia 01.10.2015 17:14
tsukuyo: Z kolei ja jestem totalnie zawiedziona. Kompletna zadyma, rozpoczęte milion wątków i żaden niedoprowadzony do końca. Nie pamiętam imion bohaterów (oprócz trójki głównych), bo było ich za wielu. W efekcie tego pomieszania z poplątaniem, fabuła ma więcej dziur niż ser szwajcarski. Grafika? Dajcie spokój, wszytko było okej, dopóki postacie nie zaczynały się ruszać. Ponadto, mam wrażenie, że z odcinka na odcinek animacja coraz bardziej kulała (lub po prostu, z powodu totalnego nieogarnięcia fabuły, bardziej zaczęłam zwracać na to uwagę). Muzyka z OP na czele mi się nie podobała, ale to tylko kwestia gustu.

Ale... dialogi często były bardzo dobre, ED uwielbiam, główni bohaterowie oryginalni, jestem absolutnie zauroczona piosenką Alex z ósmego (chyba) odcinka i Worick'iem ( napalony ) Historia miała duży potencjał, ale kompletnie wyparował w połowie serii (albo i wcześniej).
Zakończenie wskazuje na kontynuację, ale już wiadomo, że raczej nie możemy się jej spodziewać. Potraktuję to anime jako słabą reklamę mangi i się zabieram do czytania. Jestem pewna, że manga będzie dużo lepsza.
dnia 02.10.2015 11:03
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.