Bikini Warriors

Typ: TV

Wersja: TVrip

Odcinków: -

Status: Niewyemitowane

Rok: 2015

Sezon: Lato

Producenci: Feel, Studio Mausu

Kategorie: Akcja, Ecchi, Fantasy

Czas trwania: 5 min.

Tytuły alternatywne: ビキニ・ウォリアーズ

Statystyki:
3 osób dodało do ulubionych
Ogólna ocena: (0 głosów)

Kadry

Nie dodano kadrów do tej serii.

Opis anime

Anime jest osadzone w świecie RPG mieczy i magii. Wojownicy tam muszą wiązać się w grupy, żeby pokonać władcę demonów i zająć jego miejsce. Problem w tym, że wojownikami są dziewczyny o wielkim biuście, a za zbroje służy im bikini!

Tłumaczenie: Marou
Źródło: MyAnimeList

Komentarze

dnia 14.06.2015 23:28
simax61: Patrząc na trailer to nie powinno się to nazywać "Ecchi Warriors"? Co do samego animu, raczej nie czekam na "to coś".
dnia 15.06.2015 00:02
Miyotan: Patrzę na trailer i... z czym do ludzi facepalm2
dnia 16.06.2015 14:25
MrKyoto: Chyba ciężko o gorszą serię. yoyo
dnia 05.07.2015 21:45
Inszy: Czy ciężko o gorszą serię? Cóż, bardzo łatwo, gdyż Bikini Warriors, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, jest naprawdę udanym tytułem.
Spodziewałem się bezsensownie biegających roznegliżowanych bohaterek z których spadają ubrania, a okazało się, że to tylko wabik dla napaleńców, który nie jest przesadnie eksponowany.

Seria sama w sobie jest pastiszem gier RPG (w mniejszej części ogólnie fantasy), gdzie każdy odcinek jest obśmianiem innego zagadnienia. Mamy więc nic nie zakrywające "zbroje", które chronią wyśmienicie; mamy chomikowanie potężnych ilości sprzętu niewiadomo gdzie ukrytego; dostało się popularnemu zabieraniu kasy i przedmiotów z domów npców itp. itd.
Poza słabym drugim odcinkiem, mamy kupę zabawy dla fanów gier fabularnych. Natomiast nie polecam tego nikomu innemu. Fani roznegliżowanych panienek będą rozczarowani zbyt małą ilością golizny i podtekstów, fani akcji w klimatach fantasy tu jej nie znajdą, a dla wielbicieli komedii tematyka będzie raczej zbyt hermetyczna.

Na półmetku leci ode mnie 7/10.
dnia 13.08.2015 10:30
Agrael: No to już mam dwa powody by to obejrzećUśmiech Oczywiście pierwszym to rubensowe kształty tych piersiUśmiech
dnia 13.08.2015 16:00
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.