07-Ghost

Typ: TV

Wersja: TVrip

Odcinków: 25

Status: Zakończone

Rok: 2009

Sezon: Wiosna

Producenci: Studio Deen

Kategorie: Akcja, Demony, Fantasy, Magia, Shoujo, Wojenne

Czas trwania: 23 min.

Ograniczenie wiekowe: 12+

Tytuły alternatywne: 07 Ghost, Seven Ghost, 7 Ghosts, The Seven Ghosts, セブンゴースト

Twoja ocena:
Tylko dla zalogowanych
Statystyki:
6 osób dodało do ulubionych
Ogólna ocena: 8.52 (23 głosów)

Kadry

Opis anime

Akademia Wojskowa Imperium Barsburg jest znana z uczenia elity, która przynosi zwycięstwa imperium. Uczniowie tej szkoły bez problemu używają do walki umiejętności zwanej "Zaiphon". Jej poziom zaawansowania do użycia w walce zależy od charakteru żołnierza.

Teito Klein, student akademii, jest jednym z najbardziej obiecujących żołnierzy. Mimo tego, że jest wyśmiewany przez wszystkich i nazywany sklave (z niemieckiego "niewolnik"), zaprzyjaźnia się z nim uczeń Mikage. Podczas nauki do egzaminu końcowego Teito odkrywa mroczną prawdę powiązaną z jego przeszłością. Gdy próba zabójstwa Ayanami, wysokiego rangą oficera, który zabił jego ojca, nie udaje się, Teito zostaje uwięziony i czeka na karę.

Mikage chce jak najlepiej dla Teito, więc pomaga mu uciec. Chłopak dociera do kościoła, gdzie zostaje wzięty pod opiekę przez biskupów. Tutaj Teito będzie ukrywał się przed Ayanami i wojskiem oraz spróbuje odkryć swoje wspomnienia, a dzięki temu zrozumie dlaczego jest osobą, która może zmienić losy świata.
Źródło: MyAnimeList

Komentarze

Errorek: Obowiązkowy tytuł.
dnia 01.05.2015 12:49
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.