Ao Haru Ride

Typ: TV

Wersja: TVrip

Odcinków: 12

Status: Zakończone

Rok: 2014

Sezon: Lato

Producenci: Production I.G, TOHO animation

Kategorie: Dramat, Komedia, Okruchy życia, Romans, Shoujo, Szkolne

Czas trwania: 23 min.

Ograniczenie wiekowe: 12+

Napisy: MADAO WAY

Tytuły alternatywne: Blue Spring Ride, Aoharaido, アオハライド

Twoja ocena:
Tylko dla zalogowanych
Statystyki:
116 osób dodało do ulubionych
Ogólna ocena: 8.66 (238 głosów)
95 miejsce w rankingu

Ostatnio polecił/a

Więcej
Futaba123 31.07.2015 18:10
to anime jest fantastyczne!! niema dalszych odcinków jak się kończy na 13.. ale kupie sobie mange:) nie oglądnąć tego to grzech0.0

Kadry

Opis anime

Yoshioka Futaba ma wiele powodów, aby pragnąć "zresetowania" sposobu, w jaki jest postrzegana oraz zmiany w swoim życiu, gdy rozpoczyna naukę w liceum. W poprzedniej szkole została wykluczona z towarzystwa przez swoje koleżanki, ponieważ jest bardzo ładna. Dodatkowo przez nierozumienie nie mogła wyjawić uczuć w stosunku do chłopaka, którego lubiła - Tanaki.

W nowej szkole jest zdeterminowana, żeby być tak niedziewczęca jak to tylko możliwe, aby jej znajome nie były zazdrosne. Wszystko idzie zgodnie z planem, ale któregoś dnia dziewczyna spotyka Tanakę, który posługuje się teraz imieniem Mabuch Kou. Mówi jej, że żywił do niej te same uczucia, kiedy byli młodsi, ale nie mogą już powrócić do tego, co było kiedyś.

Tłumaczenie: Marou
Źródło: MyAnimeList

Komentarze

Agrael: Nie będzie kontynuacji. Przeczytałem 9 tomów i była informacja o tym że będzie anime i film dołączony do 10 tomika. Pewnie jak przeczytam ten 12 tom to będę mógł potwierdzić tą informacje ale jakby to była prawda to pewnie na jakiegoś newsa bym się natknął a nigdzie o tym nie informują. Manga się już zakończyła więc może coś powstanie ale daje jakieś 12 procent szans na kontynuacje anime. Nawet na MAL-u nie ma nic o następnym sezonie a na 99 procent jakby była taka informacja w mandze to by dodali jakąś miniaturkę.
dnia 18.01.2016 11:21
Mavis: Dziękuję za informację. Szkoda,bo przeczytałam już mangę (niestety tylko w internecie) i bardzo bym chciała zobaczyć ją w wersji anime :/
Ale mimo wszystko nie będę tracić nadziei Uśmiech Pozdrawiam.
dnia 19.01.2016 00:04
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.