Akame ga Kill!

Typ: TV

Wersja: TVrip

Odcinków: 24

Status: Zakończone

Rok: 2014

Sezon: Lato

Producenci: Square Enix, White Fox, TOHO animation

Kategorie: Akcja, Fantasy, Przygoda

Czas trwania: 24 min.

Ograniczenie wiekowe: 16+

Napisy: Jinja-Temple

Tytuły alternatywne: アカメが斬る!

Twoja ocena:
Tylko dla zalogowanych
Statystyki:
148 osób dodało do ulubionych
Ogólna ocena: 6.94 (396 głosów)
416 miejsce w rankingu

Ostatnio polecił/a

Więcej
Packa1000 10.11.2016 07:04
Ocena użytkownika: 9
anime w deche zaje***te walki fabuła świetna kreska bardzo dobra animacja nie ma się do czego przyczepić trochę humoru akcja szybko się rozwija aż chce się wiecej POLECAM !!!

Kadry

Opis anime

Fabuła anime opowiada losy tytułowej Akame, dziewczyny, która została kupiona i wychowana przez Imperium na skrytobójczynię. W pewnym momencie spotyka chłopca o imieniu Tatsumi, który przysięga stanąć przeciwko złemu i skorumpowanemu Imperium. Ma zamiar je pokonać dzięki grupie zabójców o nazwie Night Raid i specjalnym broniom - Teigu.

Tłumaczenie: Marou
Źródło: MyAnimeList

Komentarze

HairyMatt: Miyotan wyczerpał niemal cały temat do ponarzekania... Z mojej strony chciałbym zwrócić uwagę na dwie rażące w oczy sprawy:

1. Tatsumi- w pierwszych odcinkach widzieliśmy u niego całkiem niezłe umiejętności szermierki ale jakby to było gdyby coś nie zostało spieprzone. Dostał zbrojkę z odrzutu która całkowicie do niego nie pasowała, nie widzieliśmy NIC co świadczyłoby o samych umiejętnościach bohatera od momentu otrzymania tego badziewia. Niesamowicie irytuje mnie takie marnotractwo potencjału.

2. SUPER BRONIE- WFT?! Miecz? Ok. Topór? Ok. Włócznia? Spoko. Super-pro-krew-czegośtam? Pluszak wpieprzający ludzi? Miotacz płomieni? Godzilla? Batman? Moim zdaniem przegięcie. Nie wiem dokładnie skąd pomysł słuchawek, miotaczy, strzelb itd. ale skoro czas stworzenia itemków szacuje się na 1000 lat przed przedstawianą akcją, sorry ale chyba kogoś poroniło. Z jednej strony wóz a z drugiej laska ze słuchawkami i snajperką...?
HELL YEAH!

Potencjału nie brakuje- niestety, wykonanie pozostawia naprawdę WIELE do życzenia :/
dnia 18.03.2015 19:10
WataRu: Jedno z lepszych Anime jakie obejrzałem do tej pory Uśmiech
dnia 26.03.2015 23:36
SteveYY: Z**** zakończenie
dnia 17.10.2015 18:29
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.