Baka to Test to Shoukanjuu

Typ: TV

Wersja: TVrip

Odcinków: 13

Status: Zakończone

Rok: 2010

Sezon: Zima

Producenci: FUNimation Entertainment, Silver Link, Cospa

Kategorie: Komedia, Romans, Super moce, Szkolne

Czas trwania: 24 min.

Ograniczenie wiekowe: 12+

Napisy: Shinden Underground

Tytuły alternatywne: Baka to Test to Shokanju, BakaTest, Baka and Test - Summon the Beasts, The Idiot, the Tests, and the Summoned Creatures, バカとテストと召喚獣

Twoja ocena:
Tylko dla zalogowanych
Statystyki:
52 osób dodało do ulubionych
Ogólna ocena: 7.98 (201 głosów)
271 miejsce w rankingu

Ostatnio polecił/a

Więcej
Lilla 10.06.2014 15:24
Ocena użytkownika: 9
Skończyłam to anime już jakiś czas temu, ale nadal nie mogę o nim zapomnieć. Do tej pory pamiętam te wszystkie zabawne wydarzenia. Niektóre po prostu mnie tak rozwalały, że nie mogłam przestać się śmiać. Hmm, denerwowały mnie tylko czasami damskie postaci (oprócz Shouko, Shouko forever), ale to s...

Kadry

Opis anime

Historia obraca się wokół Akihisy Yoshiiego, tytułowego “baka” (jap. głupek). Jego akademia surowo rozdziela uczniów do poszczególnych klas na podstawie wyników z testów. Geniusze trafiają do klasy A, gdzie czekają na nich wygodne fotele i klimatyzacja, zaś najgorsi uczniowie lądują w klasie F z rozwalającymi się stolikami i zużytymi, słomkowymi tatami (japońska mata). Właśnie do klasy F uczęszcza nasz Akihisa. Trafia tam też Mizuki Himeji, najmądrzejsza dziewczyna z rocznika Yoshiiego, która pechowo zachorowała w dzień egzaminu i nie była w stanie do niego przystąpić. Mamy tutaj też Yūjiego Sakamoto, przewodniczącego, który przyjaźnił się z Akihisą od pierwszej klasy.
Szkoła, do której uczęszczają nasi bohaterowie przeprowadza eksperymenty, dzięki którym można przywołać do naszego świata fantastyczne stworzenia. Akihisa chce zebrać swoich przyjaciół i namówić ich do utarcia nosa wyższym klasom. Postanawiają oni użyć przywołanych stworzeń w walce o dominację nad szkołą!
Źródło: Dream Universe
Tytuły powiązane:
Historia poboczna: Baka to Test to Shoukanjuu: Christmas Special, Baka to Test to Shoukanjuu Specials
Sequel: Baka to Test to Shoukanjuu: Matsuri

Komentarze

Shuzo: Baka to test zostało jednym z moich ulubionych anime i jestem pewien, że w przyszłości wrócę do niego jeszcze nie raz. Pierwszy raz w życiu widziałem tak śmieszne anime. Nawet ja kamienna twarz w każdym odcinku nie mogłem się powstrzymać przed śmianiem się, jak osioł. Graficznie anime jest świetnie zrobione i wszystkie postacie wyglądają wspaniale. Podobnie jest z ogólnym prezentowaniem się postaci - super. Tylko nieco nie przepadałem za Himeji, która z czasem coraz bardziej mnie denerwowała, ale w końcu w każdym anime musi być jakaś postać, której nie lubisz. Pokazuje język Serdecznie polecam to anime wszystkim fanom komedii i romansów Uśmiech
dnia 30.08.2013 11:28
Oga: Całkiem zabawna seria. Warto zobaczyć.
dnia 04.11.2013 20:39
badyl1990: poryte festwin2,he he dawno się tak nie uśmiałem ^^
dnia 24.11.2013 17:55
Inszy: Chyba wyrosłem z takich rzeczy. czasami można się uśmiechnąć, ale żarty są tak wtórne, że aż ciężko je wyłapać. Podejrzewam, że będzie dobre na przedział wiekowy 12-15 lat.
Sama fabuła płytka jak kałuża po lipcowej mżawce, a kreska głowy nie urywa. Ogółem dam 5/10 i nie mam ochoty podchodzić do kolejnego sezonu.
dnia 20.01.2014 20:02
Hikikimori: Najśmieszniejsze anime jakie widziałem.Jak na mój gust żadne parodie nie mają polotu. Fakt,że fabuła jest słaba, ale nie miałem czasu się w nią zagłębiać, bo wiele razy płakłem ze śmiechu turlając się na podłodze.10/10. Czy to oznacza, że mój rózwój intelektualny zatrzymał się dawno temu??? A co mi tam napewno wrócę jeszcze do tego anime. co?
dnia 27.04.2014 11:20
aniga: Baka to test zostało jednym z moich ulubionych anime i jestem pewien, że w przyszłości wrócę do niego jeszcze nie raz. Pierwszy raz w życiu widziałem tak śmieszne anime. Nawet ja kamienna twarz w każdym odcinku nie mogłem się powstrzymać przed śmianiem się, jak osioł. Graficznie anime jest świetnie zrobione i wszystkie postacie wyglądają wspaniale. Podobnie jest z ogólnym prezentowaniem się postaci - super. Tylko nieco nie przepadałem za Himeji, która z czasem coraz bardziej mnie denerwowała, ale w końcu w każdym anime musi być jakaś postać, której nie lubisz. Pokazuje język Serdecznie polecam to anime wszystkim fanom komedii i romansów Uśmiech
dnia 11.07.2014 05:32
MstislavlSuzumebachi: Nie najgorsza produkcja, pomysł z przywoływaniem istoty dość ciekawy. Aczkolwiek humor jest absurdalny i momentami irytujący. Myślę że nie straciłem na tej produkcji czasu. 7/10.
dnia 11.03.2015 19:27
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.